طراحی محوطه

پروژه‌های دکوباغ - طراحی محوطه بندرعباس ۱

طراحی محوطه از خدمات اصلی دکوباغ است.

شما چقدر با سبک‌های طراحی محوطه آشنا هستید؟ آیا سبک خاصی در نظر دارید یا ترجیح می‌دهید کار خود را به متخصصین طراحی بسپارید؟

در حال حاضر سبک‌های مختلف طراحی و اجرای محوطه وجود دارد که انتخاب هرکدام از آن‌ها بستگی به منطقه جغرافیایی و آب و هوایی و همچنین نوع و وسعت زمین شما دارد. برخی طراحی‌ها مناسب مکان‌هایی با آب و هوای خشک هستند و برخی دیگر برعکس، برای مناطق پرباران و با طوبت بالا مناسبند. گرچه که سلیقه شما نیز بسیار مهم است و ممکن است که مصلن برای زمین‌تان که در منطقه‌ای پررطوبت قرار دارد، سبک طراحی استوایی را ترجیح دهید… به هرحال ما به شما توصیه می‌کنیم حتما با مشاورین خبره و باتجربه ما در این باره مشورت کنید.

طراحی ۲بعدی و ۳بعدی محوطه

طراحی ۲بعدی
پس از آنکه مشاوران متخصص ما در دکوباغ متوجه درخواست و نیازهای شما شدند، ابتدا بر اساس المان‌های مورد نظر شما یک یا چند طرح ۲بعدی برای محوطه مورد نظر انجام می‌شود و در اختیار شما گذاشته می‌شود تا با توجه به سلیقه‌ای که دارید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طراحی ۳بعدی

پس تایید طراحی دوبعدی توسط شما، ما بر اساس المان‌های موجود یک طراحی سه بعدی از ابعاد مختلف انجام می‌دهیم و آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در واقع نقطه تمایز مجموعه دکوباغ با دیگران در این مرحله است. ما پس از اینکه به درک تمام نیازها و درخواست‌های شما رسیدیم طراحی ۳بعدی دقیقی انجام می‌دهیم که شامل نقشه‌ای با جزئیات کامل اجرایی است و این باعث راحتی و سرعت در اجرای پروژه اجرای محوطه شما می‌گردد.
سپس در صورت درخواست شما برای اجرای محوطه توسط ما نیز، ما به سرعت فاز اجرایی پروژه را شروع می‌کنیم، در غیر این صورت، پس از تایید طرح ۳بعدی، نقشه فاز دوم، تاسیسات برق، آبیاری، آبیاری قطره‌ای و نقشه کاشت گل و گیاه در اختیار مجری پروژه مورد نظر شما قرار داده می‌شود.

در مرحله اجرای پروژه هر قسمت کار به دقت مشخص شده و هزینه و زمان دقیق اجرای هر مرحله به شما اعلام می‌شود.
لازم به ذکر است که با توجه به مشخص شدن نوع و مقدار مصالح مورد نیاز می‌توان هزینه اجرای دقیق را نیز پس از مرحله طراحی برآورد کرد.

هزینه طراحی باغ و ویلا

هزینه طراحی باغ و ویلا بستگی به عوامل مختلفی همچون مساحت باغ یا ویلا، نوع طراحی و عوامل دیگر دارد. اگر نیاز به یک طرح زیبا، سریع و دقیق برای هر نوع باغ یا ویلا و یا زمین خود دارید با مشاوران ما در دکوباغ تماس بگیرید. همچین برای مشاهده سبک‌های طراحی و اجرای محوطه به اینجا مراجعه کنید.

نمونه طراحی و اجرای محوطه

سبک‌های طراحی محوطه

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شعرباف
شعرباف
3 سال قبل

معرفی سبک های طراحی محوطه خیلی خوب بود. ممنون از مطالب مفیدتون.