طراحی محوطه

پروژه‌های دکوباغ - طراحی محوطه بندرعباس ۱

طراحی محوطه از جمله خدمات اصلی دکوباغ است.

طراحی ۲بعدی و ۳بعدی محوطه

طراحی محوطه ۲بعدی
پس از آنکه مشاوران متخصص ما در دکوباغ متوجه درخواست و نیازهای شما شدند، ابتدا بر اساس المان‌های مورد نظر شما یک یا چند طراحی دوبعدی برای محوطه مورد نظر انجام می‌شود و در اختیار شما گذاشته می‌شود تا با توجه به سلیقه‌ای که دارید طراحی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طراحی محوطه ۳بعدی

پس تایید طراحی دوبعدی توسط شما، ما بر اساس المان‌های موجود یک طراحی سه بعدی از ابعاد مختلف انجام می‌دهیم و آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در واقع نقطه تمایز مجموعه دکوباغ با دیگران در این مرحله است. ما پس از اینکه به درک تمام نیازها و درخواست‌های شما رسیدیم طراحی ۳بعدی دقیقی انجام می‌دهیم که شامل نقشه‌ای با جزئیات کامل اجرایی است و این باعث راحتی و سرعت در اجرای پروژه اجرای محوطه شما می‌گردد.
سپس در صورت درخواست شما برای اجرای محوطه توسط ما نیز، ما به سرعت فاز اجرایی پروژه را شروع می‌کنیم، در غیر این صورت، پس از تایید طراحی ۳بعدی، نقشه فاز دوم، تاسیسات برق، آبیاری، آبیاری قطره‌ای و نقشه کاشت گل و گیاه در اختیار مجری پروژه مورد نظر شما قرار داده می‌شود.

در مرحله اجرای پروژه هر قسمت کار به دقت مشخص شده و هزینه و زمان دقیق اجرای هر مرحله به شما اعلام می‌شود.
لازم به ذکر است که با توجه به مشخص شدن نوع و مقدار مصالح مورد نیاز می‌توان هزینه اجرای دقیق را نیز پس از مرحله طراحی محوطه برآورد کرد.

اگر نیاز به یک طراحی زیبا، سریع و دقیق برای هر نوع محوطه دارید با مشاوران ما در دکوباغ تماس بگیرید. همچین برای مشاهده سبک‌های طراحی و اجرای محوطه به اینجا مراجعه کنید.

نمونه طراحی و اجرای محوطه

پروژه‌های دکوباغ - طراحی محوطه دماوند

طراحی محوطه در دماوند

طراحی محوطه در دماوند طراحی‌محوطه طراحی محوطه دماوند درخواست ها: محل بازی مسیر دوچرخه سواری آتش دان آبنما خانه درختی پیشنهاد گل و گیاه مناسب

مشاهده »
پروژه‌های دکوباغ - تراس در ترکیه

طراحی تراس در آنتالیا

طراحی تراس در آنتالیا تراس‌گاردن طراحی تراس در آنتالیتا ترکیه درخواست ها: آبنما محل نشیمن باغچه و گلدان کف پوش چوبی اتاق کار جکوزی باربیکیو

مشاهده »